Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün makam almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki üzere yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler midein bir dalgalı olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek midein mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en yüce tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme hileışhunrizklarını tebdil etmek ve insanların elan az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets tutmak midein anadan görme sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine munis olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets yararlanmaı midein tasarlanmıştır. Aygıt, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, tütünün yanması alegori, buharlaşması hasebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara göre elan az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek midein mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da domestik yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müteallik legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere gayrı tütün ürünleri üzere bağımlılık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı esenlik örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır emrazı ve gayrı esenlik problemlerine münasebet olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri bile dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara göre elan az zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara dalgalı olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan kişiler midein tercih edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara göre elan az zararlı olduğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün yararlanmaı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına munis şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve esenlik önerilerine munis şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir