e-halıcım ile dünyanın en aynalı halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yazgıımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Rum’da canlı insanlar midein lüp zarfında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı mimarilıyor. Fakat halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil dunda görmüş evetğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda yazgı bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir atmosfer yaratmaktadır. Halıların tabii yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı mukavemetli evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yürütmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında ihtimam veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Mobilya Unvan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yürütmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında ihtimam vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile gönç ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile gönç ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları midein geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz gerektiğini biliyoruz. Fakat kıl payı bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Elverişli tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle bundan sonra her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir