Üçkelleak Kültür, ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yaraşıklı olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Iyi alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ziraat yapmaya kelleladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ziraat bölümünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ziraat bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçkelleak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yerinde hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile devimsel ve hâllü insan kaynağına iye olan Üçkelleak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak ayar sağlayan Üçkelleak Kültür; sıkışık Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Geceli gündüzlü tekâmül ve sıfır pot üretim sistemi, Üçkelleak Kültür ürünlerinin hem mekân içinde hem bile mekân dışında güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkelleak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yaraşıklı ve stabil bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yerinde ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile boşuna kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha esenlıklı lafır ve toprağınızdan daha ziyade meyve ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha cömert bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en heybetli gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha cömert özetlar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Kültür olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da celi bir trap hafriyatsına ayrılmak ciğerin yaygın olarak kullanılır. Dal yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Dal yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden hamil olmak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı gibi alanlara ayrılmak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir sargılantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğfiiltirilebilir ve birokkalı babaşmanla da enliletilebilir. Anne daşenler ekseriya hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik yükçülara nazaran oldukça düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçkelleak Kültür’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama fiillemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması fiillemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği dem hayvanın sütü ve etinden semere kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri bir numara seferde alabilir ve daha yerinde beslenebilir. Yem karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha yerinde beslenmesine böylece daha ziyade semere almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yem Karma Makinaları da Üçkelleak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Kültür olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı ensesi kalın ve cömert bir zirai üretim ciğerin heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı ciğerin önemli bir köprü fiillevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yerinde durumlara gelmesi ciğerin zirai dış satım noktasında Üçkelleak Kültür olarak bütün çkızılışanlarımızın ulamasıyla baş başa
Üçkelleak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir